Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy oraz zwrot towaru

Jesteśmy stabilną firmą i działamy zgodnie z Polskim prawem. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące polityki zwrotów towaru w naszym sklepie.
 

1. Termin odstąpienia od umowy
 

Towar zakupiony w naszym sklepie internetowym Klient może zwrócić bez konieczności podania jakiegokolwiek powodu w ciągu 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba przez niego wskazana weszła fizycznie w jego posiadanie.
 

2. Procedura zwrotu towaru
 

Aby skorzystać z przysługującego prawa do zwrotu, Klient zobowiązany jest do poinformowania Sprzedawcy w drodze jednoznacznego oświadczenia o woli odstąpienia od umowy w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od chwili wejścia w posiadanie zakupionej rzeczy. Klient może skorzystać ze wzoru formularza przygotowanego przez Sprzedawcę jednak nie jest to obowiązkowe. Każda pisemna forma woli odstąpienia od umowy będzie respektowana przez Sprzedawcę.
Klient może wysłać zgłoszenie w następujący sposób:
 

 • - emailem na adres : sklep@eplytki.com
 • - tradycyjną pocztą na adres:

  EPLYTKI.COM STG SP. Z O.O. SP. K.
  ul. Kożuchowska 20A
  65-364 Zielona Góra
   

3. Warunki zwrotu towaru
 

Jedyny warunek jaki musi być spełniony by zwrot towaru był skuteczny jest taki, by odesłać do nas towar w takim stanie w jakim go Klient od nas odebrał.
 

Klient jest zobowiązany odesłać zakupiony produkt na swój koszt w terminie 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o woli odstąpienia od umowy z dopiskiem „ZWROT TOWARU” na adres:
 

 • EPLYTKI.COM STG SP. Z O.O. SP. K.
  ul. Kożuchowska 20A
  65-364 Zielona Góra
   

Zalecamy odpowiednie zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniami fizycznymi, ponieważ zgodnie z przepisami Klient ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za zmniejszenie wartości towaru będące następstwem zachowań, które wykraczają poza niezbędne działania pozwalające na zapoznanie się z rzeczą.


Zaznaczamy, że zwroty wysłane do naszej firmy za pobraniem nie będą odbierane od kuriera.
 

4. Skutki odstąpienia od umowy
 

W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca Klientowi wszelkie koszty, które Klient poniósł w związku z dokonaniem zakupu, w szczególności równowartość produktu z dnia zakupu oraz równowartość kosztów dostawy do Klienta. Wyjątek stanowią dodatkowe koszty wynikające z wybrania przez Klienta innego niż najtańszy sposób dostawy oferowany przez Sklep.
 

Zwrot kosztów dokonany zostanie w ten sam sposób w jaki Klient dokonał płatności za produkt lub na życzenie Klienta na wskazany przez Klienta numer konta bankowego lub dokonany przekazem pocztowym na wskazany przez Klienta adres w terminie maksymalnie 14 dni od dostarczenia przez Klienta zwracanego towaru lub dostarczenia dowodu odesłania produktu (w zależności co nastąpi szybciej).

Skontaktuj się z nami

Poniedziałek - Piątek

w godzinach 09:00 - 17:00

683 204 708

<b>Dbamy o Twoje bezpieczeństo.</b> Wszystkie strony w naszym sklepie, które wymagają podania jakichkolwiek danych osobowych są szyfrowane i zabezpieczone <b>certyfikatem SSL</b>

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach!

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.