Realizacja zamówienia

METODY, CZAS I KOSZT REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Aby zapewnić Państwu możliwie najszerszy asortyment w najlepszych cenach większość produktów dostępnych w naszym sklepie dostarczamy Państwu bezpośrednio z magazynów producentów lub generalnych importerów.
 

Po każdorazowym dokonaniu zakupu przez Klienta potwierdzamy dostępność zamówionych towarów w magazynie fabrycznym i niezwłocznie informujemy o możliwym najszybszym terminie dostawy. Informacja o czasie realizacji podana na karcie produktu jest zatem informacją o terminie dostawy od chwili potwierdzenia dostępności na magazynie.
 

Z uwagi na to, że w sklepie oferujemy produkty wielu producentów ostateczny termin realizacji zamówienia zależny jest od dostępności produktu o najdłuższym terminie realizacji.

Czas realizacji zamówień zatem to czas od momentu potwierdzenia dostępności na magazynie fabrycznym + czas przygotowania do wysyłki + czas dostawy przez kuriera.
 

Mając na uwadze to, że Klient może chcieć część zamówienia otrzymać wcześniej oferujemy możliwość rozbicia zamówienia i częściowej jego realizacji. W przypadku wyrażenia chęci częściowej realizacji zamówienia nasz pracownik poda dokładne terminy realizacji każdej pozycji zamówienia oraz szczegółowe koszty transportu. Po akceptacji wszystkich warunków oferty przez Klienta zamówienie zostaje przekazane do realizacji.
 

Podczas weryfikacji zamówienia Klient zawsze informowany jest o ostatecznym terminie realizacji zamówienia oraz potwierdzane są koszty transportu.
 

Cennik dostaw oraz odbiorów osobistych uzależniony jest od rodzaju towaru, wagi oraz gabarytów Twojego zamówienia i jest szczegółowo opisany w dziale Koszty dostawy.

Skontaktuj się z nami

Poniedziałek - Piątek

w godzinach 09:00 - 17:00

683 204 708

<b>Dbamy o Twoje bezpieczeństo.</b> Wszystkie strony w naszym sklepie, które wymagają podania jakichkolwiek danych osobowych są szyfrowane i zabezpieczone <b>certyfikatem SSL</b>

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach!

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.